Š – Pexeso - TISK

Kód: L05018
75 Kč 90,75 Kč včetně DPH
Skladem (17 ks)

Pexeso na hlásku Š slouží k upevnění artikulace hlásky Š a k nácviku tvorby množného čísla. Soubor obsahuje 32 dvojic obrázkových karet na hlásku Š.

Tento produkt prodáváme též ve SLOVENSKÉ VERZI.

Produkt je vytištěný na vizitkovém papíře s gramáží 300 g/m2.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Počet stran 3
Velikost A4
Katalogové číslo I01403

 

Pečlivě vystřihněte kartičky s obrázky. Ty tvoří 32 dvojic se stejným motivem. Stříhat je možné podle černých linek.

Pravidla hry Pexeso

Principem hry je hledání stejných obrázkových dvojic. Karty se zamíchají a rozloží obrázkem směrem dolů. Při hře se hráči střídají a otáčí dvojice karet obrázkem nahoru tak, aby na ně viděli i ostatní hráči. Pokud k sobě karty patří – mají na sobě shodný obrázek – hráč je odebere a otáčí další dvojici. Pokud karty nejsou shodné, otočí je zpět obrázkem dolů a pokračuje další hráč v pořadí. Hraje se tak dlouho, dokud nejsou všechny karty rozebrány. Vítězem se stává hráč s nejvyšším počtem nalezených dvojic.

Logopedické pexeso slouží k nácviku a upevnění správné výslovnosti hlásky S. Hru při nácviku výslovnosti můžete hrát s celým souborem dohromady nebo si jej můžete rozdělit na části podle pozice hlásky S ve slově, kterou dítě právě nacvičuje. Slova s hláskou S na začátku jsou nejjednodušší, hláska S na konci slova je již pro dítě obtížnější. Pozici hlásky S uprostřed slova zvládne dítě zpravidla jako poslední.