Zima - pracovní sešit PDF

Kód: L06902
60 Kč 66 Kč včetně DPH
Skladem (972 ks)

40 stran o zimě, na kterých si vaše děti procvičí nejen slovní zásobu, která se týká zimy, ale také zrakové vnímání, grafomotoriku a sluchové vnímání. Jeden z našich komplexních sešitů pro předškoláky /4,5-6 let/ obsahuje komplexní soubor úkolů od Logopedie s úsměvem. Sešit je v černobílé PDF verzi, pro snadný tisk, ale i možnost vybarvení. 

Úkoly na zrakové vnímání vedou dítě např. k hledání stop ptáčků, rozpoznání stejných předmětů a stínových dvojic předmětů a označení těchto předmětů pomocí barvy, ale i k rozpoznání prvních písmen. Stejně tak jsme se soustředily na posílení vnímání detailů obrázků, kdy např. dítě hledá dvě stejné zimní vločky. Tato dovednost ho podpoří v rozlišení písmen např. D a B, které se liší jen malým rozdílem. 

Dokreslování obrázků a nalezení cesty v bludišti jsou úkoly, které podporují zrakové vnímání, grafomotoriku a vedou k posílení koordinace oko-ruka potřebné pro nácvik psaní. 

Ůkoly na sluchové vnímání podpoří dítě v rozpoznání první hlásky ve slově.

Nezapomněly jsme ani na jednoduché počty a logické myšlení. Můžete se těšit také na jednoduché sudoku. 

Pracovní sešity Logopedie s úsměvem jsou komplexní, jemné a milé, plní krásných obrázků a úkolů, které mají jasný a smysluplný cíl. Podpořit dítě na jeho cestě za prvními písmenky. 

PDF - formát,  40 stran - zasíláme elektronicky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení