Poslouchej a oprav - PDF

Kód: L06900
80 Kč 88 Kč včetně DPH
Skladem (530 ks)

Zaposlouchat se do krátkého vyprávění a zároveň sledovat detaily na obrázku je dovednost, která zaměstnává nejen sluch, zrak, ale i myšlení. Otestuje gramatické cítění dítěte a také jeho paměť. Vypadá to jednoduše, ale takováto drobná práce s jazykem je něco, jako přebírání hrachu a čočky. Jinými slovy, mozek dítěte se musí zaměřit na detail. Pracovat analyticky a přesně. Zároveň zjištěné uchovat v paměti a ještě přeuspořádat. 

Opravování chyby cíleně stimuluje sluchovou pozornost dítěte a učí ho vnímat to, co je mu řečeno. Kriticky se nad tím zamyslet a nespolknout to i s navijákem. To se mu bude hodit i v běžném životě. Aby jeho uši nebyly zavřené, mysl zůstala otevřená a oči se nenechaly oklamat. Mám ráda, když se nám podaří vytvořit produkt, který nejen posílí více schopností dítěte, ale zároveň také podpoří ty důležitější, lidské schonosti - v tuto chvíli kritického myšlení. A tento produkt splňuje vše. 

Na 9 stranách získáte 48 kartiček s popisky chybných vět. Předškolák je může popisovat. Poslouchat vámi přečtené věty a opravovat je. Školák si na nich procvičí i samostatné čtení. 

Produkt je dostupný v pdf - zasíláme ho e-mailem. Tisknout ho musíte sami :). 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení