Obrázková slova - PDF

Kód: L08300/PDF
125 Kč 137,50 Kč včetně DPH
Skladem (984 ks)

Obrázková slova vašemu dítěti pomohou hravou formou pochopit princip rozkladu slov a skládání slov. Dítě se při této aktivitě již opírá o schopnost rozpoznat a také využít izolovaný zvukový prvek - hlásku ve složitějším kroku s využitím krátkodobé paměti.Tato dovednost je potřebná pro nácvik čtení a psaní, a to především pokud dítě postupuje ve čtení analyticko-syntetickou metodou.

Obrázková slova přináší příležitost učit se i kreativně tvořit. Za tímto účelem jsme do produktu vložili nejen šablony, ve kterých jsou již vytvořená obrázková slova, ale také prázdné šablony, které děti mohou využít dle vlastní fantazie s oporou o své dosavadní jazykové schopnosti. Předpokladem pro použití tohoto produktu je již upevněná schopnost dítěte rozpoznat první hlásku ve slově a krátce si ji zapamatovat. Rozpoznání písmen není pro dítě nutností. Součástí produktu je i slovník, který slouží jako nápověda pro určení první hlásky ve slově.

Sada 48 karet. 

Počet stran: 20

Formát: A4

Produkt si můžete zakoupit ve formě PDF, zasíláme ho elektronicky na email.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení