Balíček - Vánoční pracovní sešit a e-book Jak na relaxace u dětí.

Kód: 608
Tip
ZdarmaZdarma
Snímek obrazovky 2019 12 19 v 4.32.57 odp.
404,96 Kč 490 Kč včetně DPH
Skladem (51 ks)

 

E - book Jak na relaxace u dětí pochází z dílny Praktické pedagogiky a je skvělým průvodcem pro práci s dětmi s poruchami pozornosti. A my ho právě nyní nabízíme exkluzivně v balíčku s naším vánočním pracovním sešitem. Umění relaxovat vede mozek i naše tělo do stavu, kdy se přestaneme bránit a začneme se učit. 

Jak na relaxace u dětí - e-book

Radost, uvolněnost, něžnost a lásku můžete darovat všem dětem kolem sebe. Chvilky pro zastavení a ponoření se do vlastních pocitů, prožitků a vnímání vlastního těla, jsou velice důležité. Díky takovým momentům dětem otevíráme cestu k vlastní identitě, sebepoznání a životu bez stresu. Relaxační chvilky, které lze zařadit kdykoliv během dne Vám přinášíme právě nyní. Otevřete dětem jejich kouzlo.

Pro rodiče: 

Rychle na úkoly, uklidit po večeři, nachystat aktovku ... Znáte to? Kvap a stres. A umíte se zastavit a najít chvilku pro uvolnění a klid? Relaxační hříčky, které získáte, si snadno zařadíte do každého dne. Nepotřebujete být odborníci, stačí otevřít své srdce a nechat promluvit své pocity.

Pro pedagogy: 

Věřte, že jednoduché a funkční tipy lze zařadit i ve třídě. Inspirativní náměty na relaxační chvilky čekají právě na Vás a Vaše žáčky. Společně si vydechnete a načerpáte pozitivní energii do dalších vyučovacích hodin. Neváhejte, stojí to za to.

 
 

Vánoční pracovní sešit - 55 stran úkolů posílených o mozkohrátky pro děti školního věku

Představujeme Vám další novinku této zimy a to je Vánoční pracovní sešit!

Proč s dětmi pracovat zrovna o Vánocích? Doba plná kouzel, emocí a lásky. Ideální prostředí pro učení. Jelikož stres a napětí blokují poznávací procesy, je právě vánoční období a čas s rodinou tím skvělým časem, kdy je mozek dítěte otevřený, plný očekávání, touhy absorbovat a učit se. S láskou, radostí a klidem. Protože takové jsou právě Vánoce. 

Na 55 stranách najdete obrovské množství různorodých aktivit na procvičení sluchu, logiky, mluvení, kreslení i jemné motoriky.

Jako BONUS materiál obsahuje deskovou hru a aktivitu s výrobou domečku.

Nechybí ani obrázkový slovníček.

 

Produkt zasíláme ve formátu PDF na Vaši e-mailovou adresu.