Ebook - Logopedie na doma 2.díl Sluchové vnímání - PDF

Kód: L07700
Akce
520 Kč 572 Kč včetně DPH
Na dotaz (983 ks)

Co přináší e-book (elektronická kniha v PDF) nového?

40 her k procvičení a rozvoji sluchového vnímání, obohacený o pracovní listy a slovník šitý na míru k jednotlivým hrám. Bojíte se, že vaše dítě nezvládne čtení, protože nerozlišuje zatím žádné zvuky ve slově, netuší, co je první a poslední hláska nebo zda ve slově daná hláska existuje? 

Stejně tak, když dítěti povíte P-E-S dá dohromady? A ono poví třeba KOSA? Na první pohled je to legrace a na ten druhý už to taková sranda není. Vaše dítě totiž nemá zvládnuté základní mechanismy sluchového rozlišování, které před nástupem do školy a nácvikem čtení jsou žádoucí. 
A právě proto byste si měli zakoupit tento e-book. Můžete s ním krok za krokem projít všechny dovednosti,které školák potřebuje a pomoci vašemu dítěti připravit se na nášup v první třídě. Odměnou Vám bude místo slz úsměv na tváři a místo otráveného výrazu narůstající touha učit se číst. A za to tahle investice určitě stojí. 

Ať vám to jde s úsměvem, Martina

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

REFERENCE:

Martino, děkuji za krásně zpracovaný e-book o tom, jak logopedii přivést do každodenního života našich malých pokladů. Velmi oceňuji Vaši formu zpracování. Jedna hra vedle druhé a dítě v podstatě ani nepozná, že něco napravuje. Myslím, že vaše kniha nejen naučí děti rozlišovat a vyslovovat jednotlivá slova, slabiky a písmenka, ale prohloubí i vztah mezi rodiči a dětmi. Mám ráda hry, které mají smysl, a tohle bude bavit nás všechny. Až vznikne e-book "Logopedie do auta", dejte mi vědět:)

Pavlína Štefanová, autorka projektu Vy-užij svou nemovitost www.pavlinastefan.com

E-book Sluchové vnímaní z edice Logopedie na doma by si měl přečíst každý rodič dítěte (nejen toho, které chodí na logopedii) nejpozději v předškolním věku. Nabízí ucelený přehled o sluchovém vnímání dětí, jak dítě naučit slyšet slova i hlásky. Opravit chyby se děti učí pomocí užasných her, které jsou jednoduché na přípravu, ale zároveň bohaté na variace. A hry, i ty logopedické, děti ohromě baví!
 
Petra Rajtmajerova (máma dvou dětí 2 a 5 let)
 
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení