Ebook - Logopedie na doma 1.díl výslovnost - PDF

Kód: L07600
Akce
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
cover ebook
630 Kč 693 Kč včetně DPH
Skladem (994 ks)

Co přináší e-book (elektronická kniha v PDF) nového?

60 her k upevnění správné výslovnosti. Tyto hry jsou univerzální. Tyto hry totiž procvičují učí dítě zapojit výslovení hlásky do slov. A aby to bylo hravé, k e-booku dostanete pracovní sešit, kde máte také 60 šablon ke hrám. A k tomu univerzální obrázkový slovník. Tento e-book lze použít i "jen" k prevenci, k rozvoji řečových dovedností.

Pracovní listy doplňují některé činnosti a zvyšují zábavu a motivaci dítěte. Děti milují obrázky. Ve chvíli, kdy se mohou opřít o vizuální obraz, pracují intenzivněji a s větší radostí. Pracovní listy jsou opět univerzální – lze je tedy použít na jakoukoli hlásku, kterou právě procvičujete. Součástí jsou také motivační archy, které podpoří sebekontrolu dítěte. Dítě samo si může odškrtávat splněný úkol (vyslovená slova). Listy jsou v souladu s hrami zaměřené na jednotlivé dovednosti, které podporují – zrak, sluch, slovní zásoba, gramatika, vyprávění i matematika. Odkaz na pracovní list najdete vždy pod daným číslem u konkrétní hry v e-booku. Žádné složité hledání.

K EBOOKU DOPORUČUJEME ZAKOUPIT SLOVNÍK NA HLÁSKU, KTEROU DÍTĚ POTŘEBUJE PROCVIČIT - SLOVNÍKY NAJDETE ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

REFERENCE:

Se synem s těžkou poruchou řeči (dysfázie, autismus) chodíme na logopedii pravidelně již několik let. Díky e-booku Logopedie na doma můžeme nyní dělat logopedická cvičení hravou formou. Všechny hry jsou univerzální, stačí si je vytisknout, zalaminovat a doplnit obrázky slov, které zrovna potřebujeme procvičovat. Listy jsou jasně strukturované, s vizuální podporou, což dětem usnadňuje učení. Některé aktivity jsou zaměřené na procvičování paměti, vizuálního a sluchového vnímání apod.

Monika Rejsková, speciální pedagogwww.zjinehosveta.cz
 
Tento e-book může být velkým pomocníkem, průvodcem a rádcem při objevování výslovnosti jednotlivých hlásek, rozvíjení slovní zásoby, paměti a komunikačních schopností. Obsahuje mnoho podnětných her a námětů k činnostem, které pobaví a nenásilnou formou procvičí jazýček Váš i Vašich dětí. Nudit se při praktikování jednotlivých her a cvičení rozhodně nebudete. Obsáhlá obrazová příloha praktického sešitu se hodí nejen pro logopedické hrátky, ale i pro školní výuku. Pokud chcete získat skvělého pomocníka pro jazykový rozvoj Vašich dětí, tak neváhejte – náměty na hry a cvičení se hodí vždy!
Mgr. Jana Tlapová, učitelka 1. třídy ZŠ, www.janatlapova.cz
 
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-BOOKY
Hmotnost: 0.1 kg