Ebook - Logopedie na doma 1.díl výslovnost - PDF

Kód: L07600
Akce
ZDARMAZDARMA
cover ebook
630 Kč 693 Kč včetně DPH
Skladem (975 ks)

Co přináší e-book (elektronická kniha v PDF) nového?

60 her k upevnění správné výslovnosti. Tyto hry jsou univerzální. Tyto hry totiž procvičují učí dítě zapojit výslovení hlásky do slov. A aby to bylo hravé, k e-booku dostanete pracovní sešit, kde máte také 60 šablon ke hrám. A k tomu univerzální obrázkový slovník. Tento e-book lze použít i "jen" k prevenci, k rozvoji řečových dovedností.

Pracovní listy doplňují některé činnosti a zvyšují zábavu a motivaci dítěte. Děti milují obrázky. Ve chvíli, kdy se mohou opřít o vizuální obraz, pracují intenzivněji a s větší radostí. Pracovní listy jsou opět univerzální – lze je tedy použít na jakoukoli hlásku, kterou právě procvičujete. Součástí jsou také motivační archy, které podpoří sebekontrolu dítěte. Dítě samo si může odškrtávat splněný úkol (vyslovená slova). Listy jsou v souladu s hrami zaměřené na jednotlivé dovednosti, které podporují – zrak, sluch, slovní zásoba, gramatika, vyprávění i matematika. Odkaz na pracovní list najdete vždy pod daným číslem u konkrétní hry v e-booku. Žádné složité hledání.

K EBOOKU DOPORUČUJEME ZAKOUPIT SLOVNÍK NA HLÁSKU, KTEROU DÍTĚ POTŘEBUJE PROCVIČIT - SLOVNÍKY NAJDETE ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

REFERENCE:

Se synem s těžkou poruchou řeči (dysfázie, autismus) chodíme na logopedii pravidelně již několik let. Díky e-booku Logopedie na doma můžeme nyní dělat logopedická cvičení hravou formou. Všechny hry jsou univerzální, stačí si je vytisknout, zalaminovat a doplnit obrázky slov, které zrovna potřebujeme procvičovat. Listy jsou jasně strukturované, s vizuální podporou, což dětem usnadňuje učení. Některé aktivity jsou zaměřené na procvičování paměti, vizuálního a sluchového vnímání apod.

Monika Rejsková, speciální pedagogwww.zjinehosveta.cz
 
Tento e-book může být velkým pomocníkem, průvodcem a rádcem při objevování výslovnosti jednotlivých hlásek, rozvíjení slovní zásoby, paměti a komunikačních schopností. Obsahuje mnoho podnětných her a námětů k činnostem, které pobaví a nenásilnou formou procvičí jazýček Váš i Vašich dětí. Nudit se při praktikování jednotlivých her a cvičení rozhodně nebudete. Obsáhlá obrazová příloha praktického sešitu se hodí nejen pro logopedické hrátky, ale i pro školní výuku. Pokud chcete získat skvělého pomocníka pro jazykový rozvoj Vašich dětí, tak neváhejte – náměty na hry a cvičení se hodí vždy!
Mgr. Jana Tlapová, učitelka 1. třídy ZŠ, www.janatlapova.cz
 
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení